ДЕНЬ ВИШИВАНКИ

 

Кінетичний пісок - це дитяча розвиваюча іграшка. Сприяє розвитку дрібної моторики. Виглядає як звичайний пісок, але через допоміжні речовини він не клеїться до рук і робочих поверхонь, з такого піску значно ліпше ліпити фігурки

 

Підготувавши привітальні листівки нашим любим матусям та бабусям, наші хлопці й не забули за дівчаток. Такими чудовими смаколиками їх вітали та пригощали.

 

Ось такі чудові валентинки ми виготовили з дітлахами, щоб привітати наших рідних та близьких.

 

Сьогодні ми знайомились з дітками з такою країною, як Африка. Дізнались багато цікавого про життя людей, тваринний та рослинний світ. А на закріплення вивченого ми виготовили об'ємну аплікацію "Левенятко".

 

ПІЗНАЄМО НОВЕ

Сьогодні разом з Марійкою ми пізнали нову техніку - квілінг, він вчить терпінню, акуратності, посидючості, заспокоює, знімає стрес і негативні емоці, Марійка була дуже зосередженою у ході роботи, вона була в захваті результатом своєї праці. Готові нарізані смужки паперу різного кольору можна купити у спеціалізованих магазинах або зробити самим за допомогою ножиць, олівця та лінійки. Стандартна ширина смужки приблизно 3 – 7мм. Папір має бути пофарбований в обсязі, тобто обидві сторони і зріз мають бути одного кольору. Можна взяти кольоровий папір для принтера.

 

 

з Новим 2017 роком!!!

В здоровому тілі здоровий дух!!!!

Гурток "Паперова казка". Аплікація "Папужка Яша".