Інтегроване заняття "Сонце дивиться в віконце"

  

Клуб "Я+мама"

  

  Клуб "Я+мама" Зустрічаємо 2018

 

 

 

 

 

Щоб відпустка пройшла з користю, вирішила для своїх малят виготовити ось такі дидактичні ігри. Сподіваюсь їм сподобаються.

 

 

 

Цілий рік вихованці Клубу "Я+мама" відвідували "Дивосвіт". Багато подій відбулося у житті малюків за цей рік: вивчили нові пісні, таночки, вчилися малювати, виконувати різноманітні рухи,зустрічали Діда Мороза, виступали на великій сцені. Тепер багато хто

 

 

Мої малюки сьогодні молодці, ми встигли на занятті і попилососити і попрати, а також погратися і зробити чудових курчаток до Пасхи. Усіх вітаю з наступаючим Великоднем - здоров'я, миру та затишку у ваші домівки!

 

 

 

Сьогодні на клубі наші старші дітки мали можливість побути трішки дорослими. Вони виготовляли печиво з тіста. Малята були задоволеними.

 

 

 

 

Ось такі чудові букетики ми зробили до святакраси та весни 8 березня. Усіх матусь,бабусь та дівчаток вітаю - здоров'я,щастя та багато посмішок.

 

 

Сьогодні до нас завітало яскраве сонечко і ми з малюками на згадку вирішили зробити ось таку чудову поробку "Сонечко на долоньках".

 

 

 

 

Сьогодні на клубі наші малюки малювали вилкою колючки для їжачка. Вони молодці, дуже старались, а в результаті у них вийшли чудові їжачки.​​​​​​​ 

 

 

Ми допомагаємо у соціалізації дітям. На клубі ми не лише займаємось і граємось,але і вчимося спілкуватись та ділитись.

 

 

З дітками Стрітення відсвяткували і ось таку поробку колективну зробили. Перші весняні квіти Проліски.

 

Ось так енергійно ми проводимо час!

 

 

  

На клубі Я+Мама сьогодні чудово пройшло наше заняття. Ми грались,займались, а також виготовляли поробку для тата - "Сорочка". І наші матусі як завжди молодці, у всьому приймають участь.

 

 

У нас на клубі невеличке поповнення, наше заняття пройшло чудово і дітки як завжди молодці.

 

 

 

ВЕСЕЛА П'ЯТНИЦЯ

 Клуб Я+Мама, наші малюки як і завжди з хорошим настроєм та бажанням пізнавати щось нове

 

 

 

Малюки на клубі Я+Мама весело та пізнавально провили час на клубі. Ми проводили дослід з водичкою,гралися,займалися.

 

 

 

Клуб Я+Мама діткам подобається робити щось нове,а я завжди намагаюсь їх дивувати. Вони вперше спробували малювати на манці і здається їм дуже сподобалось.

Веселі будні наших малят

 

 

 

НОВОРІЧНИЙ РАНОК 2016 У КЛУБІ "Я+МАМА"!

 Вперше у своєму житті святкували Новий рік вихованці "Дивосвіту", що відвідують Клуб "Я+мама". Малюки поринули у новорічну казку, яка подарувала масу позитивних емоцій)
З Новим роком та щасливого Різдва!

 

 

 

 

 

Наші веселі та кмітливі малюки!