Фізкультурна розвага "Вовк і семеро козенят"

Фізкультурна розвага "Подорож до країни "Нехворійки"

 

Фізкультурна розвага

 

 

 

 

 

 

Майстер-клас

Майстер-клас в "Дивосвіті" провела інструктор з фізкультури Логнюк Людмила Пахомівна. Під час зустрічі молоді педагоги ДНЗ міста мали можливість навчитися азам стрейчингу, хатхи-йоги та хореографічної підготовки дітей. 

 

Спортивна розвага

До Центру раннього розвитку дитини «Дивосвіт» завітало фізкультурне свято. У гості до малят прийшов їх улюбленець - Міньйон, з яким діти відправились у подорож на автомобілях.

Спортивна розвага пройшла весело та цікаво. На зупинках діти допомагали гостю перестрибувати через «калюжки», розбивати «кокоси», діставати «банани», лазячи по гімнастичній стінці.

Діти із задоволенням гралися в рухливу гру «Горобчики та автомобілі», а також гру на розвиток креативності «Обери сам», виконували казкову гімнастику та разом з вихователями танцювали сучасний танець «Чуча-чача».

Малюки отримали задоволення , відчуття радості та піднесений настрій. Їх сяючі очі, усміхнені обличчя, радісний щебет, небажання залишати цікавий уявний світ занять фізкультурою - стане міцною основою формування у дітей бережного відношення до свого здоров’я.